loading...

خرید بک لینک تضمینی و ارزان قوی و با کیفیت

بازدید : 633
شنبه 7 تير 1399 زمان : 12:21

درباره کلایمر,کلایمر چیست؟,جایگزین داربست

کلایمر

اگر بخواهیم به صورت کلی و کوتاه درباره کلایمر توضیح دهیم میتوان آن را جایگزین داربست های سنتی معرفی نمود اگر بخواهیم از مزایای کلایمر توضیح دهیم از مزایای کلایمر میتوان به نصب و راه اندازی سریع و ارزان بودن کلایمر اشاره کرد اگر بخواهیم از امنیت کلایمر توضیح دهیم در مقایسه با داربست میتوان گفت کاملا بی خطر و موارد امنیتی در آن همه جانبه لحاظ شده است. اگر مشتاق کسب اطلاعات بیشتر درباره کلایمر هستید بر روی توضیح کلایمر کلیک نمایید.

کلایمر چیست و چه کاربردی دارد؟

کلایمر به دستگاه بالابر گفته میشود که به منظور استفاده به جای داربست به کار گرفته میشود به صورت کلی نمای ساختمانها اگر نیاز به تعمیر بازسازی نقاشی، نماکاری، اجرای نما, نصب، نظافت نمای ساختمان, و ... داشته باشد میتوان از دستگاه بالابر کلایمر به صورت خرید کلایمر و اجاره کلایمر استفاده کرد

هزینه کلایمر در مقایسه با داربست

تقریبا خرید داربست از لحاظ اقتصادی برای کارفرما نمیتواند صرفه اقتصادی داشته باشد و از روی دیگر نگهداری داربست پس از اتمام پروژه و انتقال ان به انبار تقریبا سخت و در برخی موارد حتی غیرممکن نیز میشود و همه این عوامل باعث میشود که هزینه استفاده از داربست به طرز چشمگیری بالا برود. از این رو دستگاه کلایمر مزایای متعددی به نسبت داربست دارد به طوری که خرید و نگهداری داربست بسیار آسان می باشد و همچنین میتوان دستگاه کلایمر را برای مدت مشخصی برای پروژه ای اجاره کرد و این موضوع میتواند هزینه نهایی استفاده از کلایمر را به طرز چشمگیری کاهش دهد در کل استفاده از کلایمر چه خرید کلایمر و یا اجاره کلایمر به نسبت استفاده از داربست بسیار پایین و مقرون به صرفه است و در نهایت هزینه قابل توجهی را در پروزه کاهش میدهد.

امنیت کلایمر با مقایسه با داربست

با توجه به خطرات بی شماری که در استفاده از داربست به گوش میرسد و هر ساله شاهد هستیم که حادثه هایی از بابت استفاده از داربست رخ میدهد و برای افرادی که با داربست سر کار دارند کار سخت و همواره با استرس می باشد همه ساله شاید از گوشه کنار جهان خطرات استفاده از داربست از طریق رسانه ها و سایتهای خبری به اشتراک گذاشته میشود از این رو مهندسین با طراحی و پیاده سازی دستگاه کلایمر این مشکل را برطرف کردند و تقریبا استفاده از دستگاه کلایمر از لحاظ امنیتی بسیار بالا بوده و تقریبا تا به این تاریخ فوت ناشی از استفاده کلایمر گزارش نشده است با توجه به قرارگیری فرد در داخل سبد کلایمر پرت شدن به پایین و افتادن به پایین غیر ممکن است همچنین برای ایمنی بیشتر ترمز اضطراری و سیم بکسل دوم به سبد کلایمر متصل می باشد که در صورته که سیم بکسل اول به درستی عمل نکند و یا پاره شوود که غیر ممکن است سیم بکسل دوم مانع افتادن سبد کلایمر شود. نکته ایمنی که در استفاده از کلایمر وجود دارد باید خرید کلایمر و اجاره کلایمر را از شرکت معتبر انجام دهید تا بازرسی و کنترل دقیق بر روی نصب و راه اندازی کلایمر مد نظر داشته باشند.

قیمت کلایمر نما و بالابر نما

نمای کلایمر (ساخت کلایمر) به منظور جابجایی دو نفر ، مصالح ساختمانی و ابزارها به طور مستقیم به محل کار طراحی شده است تا رنگ آمیزی و تزئینات بیرونی ساختمانها و بناها تا 150 متر انجام شود

تعلیق ساخت و ساز در ساختمانهای سبد کلایمر با سقف مسطح با استفاده از كنسول. یک - برای کلایمر منفرد ، دو - برای دوبل. دامنه بالابر تحویل نما ممکن است شامل کنسول باشد ، فاصله پرواز سبد کلایمر 0،9 متر 1،5 متر 2/5 متر از دیوارهای ساختمان را فراهم می کند که عملکرد کار را هم در سطوح عمودی مسطح و هم در گوشه های پروژکشن فراهم می کند. ساختمانها یا سازه ها

واحدهای نگهداری ساختمان مجهز به کلایمر :

کنسول های روی سقف ساختمان برای تعلیق سبد کلایمر های ساختمانی؛
دو بیمه گیرنده.
کنترل از راه دور قابل حمل؛
طناب ، کابل

همچنین می توان از وینچ LEF-500 به طور جداگانه (اصطکاک برقی ، r / n 500 کیلوگرم ، ارتفاع بلند کردن تا 150 متر) ، کنسولهایی با انتشار 0.75 ، 1،5 ، 2،5 متر از ساختمان و سایر لوازم یدکی تهیه کرد قطعات. بنا به درخواست ساختمان سبد کلایمر مشتری مجهز به وزنه بتن مسلح به وزن 50 کیلوگرم یا فلز به وزن 20 کیلوگرم است ، بار آهن با توجه به وزن کم و طول عمر زیاد ، از نظر نصب بتن متفاوت است.

کلایمر بالابر نما دستگاه

نمای کلایمر از یک قاب ، ماشین آلات بالابر ، صید و تجهیزات الکتریکی تشکیل شده است. اسکلت سازه جوش داده شده ساخته شده از لوله ها و گوشه ها در انتهای مکانیسم های تعیین شده آن برای گرفتن و غلتک های راهنمای بلند کردن و طناب های ایمنی. در زیر سکوی کارگر عرشه دارای نرده ، مکانیزم بالابر نصب شده ، که یک وینچ دو درام است. در وینچ پیشرو درنده یک درایو سه چرخ دنده ای ساخت ، که جزئیات آن در یک حمام روغن بسته کار می کند. مکانیزم وینچ اصطکاک برای بلند کردن هیچ طناب بالابر را در درام نمی کشد و به دلیل اصطکاک روی آنها حرکت می کند. این سبد کلایمر را می توان به هر بلندی که با طول طناب تعیین می شود ، بالا برد.

مکانیزم Tilt به دو ترمز اتوماتیک - دیسک و ترمز مجهز است. دیسک - ترمز gruzouporny در وینچ درام پیشرو ساخته شده است ، در صورت وجود بار اضافی کار می کند. ترمز طبل - توقف خودکار ، نصب شده بر روی شافت چرخ دنده های سیاره ای ، هنگامی که جریان را در مدار کنترل خاموش می کنید ، یک فنر بسته می شود.

سکوهای معلق در دو کلایمر و دو طناب ایمنی معلق هستند که قسمتهای بالایی آن بر روی کنسولهای نصب شده روی سقف ساختمان ثابت شده است. انتهای پایین طناب ، موجودی وزن.

هنگام شکستن یا تضعیف طناب ها ، بطور خودکار با گیرنده وصل می شود و سبد کلایمر بر روی خط ایمنی آویزان می شود. مدار کنترل برقی با بازشو.

در مدار کنترل سوییچ های فوقانی بالا و پایین سبد کلایمر هستند. در صورت قطع برق ، سبد کلایمر مجهز به وینچ دستی است.

در داخل ساختمان ساخت و ساز سبد کلایمر بر روی چرخ ها سوار می شود كه روی قاب نصب شده اند. از جسم به شیء بدون جدا کردن آن توسط کامیون حمل می شود.

بار ، کیلوگرم 300
حداکثر ارتفاع آسانسور ، متر 150
سرعت بلند کردن ، m / min 5،5
کشش یک وینچ ، kN 5
قدرت موتور ، کیلو وات 0،75
تعداد وینچ ، ا. 2
قطر طناب بالابر ، میلی متر 8،8
قطر طناب ایمنی ، میلی متر 8،8
اندازه صفحه کار-گهواره (طول ، عرض ، ارتفاع نرده) ، میلی متر 4000 * 860 * 1200
ابعاد گهواره آسانسور (طول ، عرض ، ارتفاع نرده) ، میلی متر 4540 * 940 * 1670
نوع وینچ دو درام ، با طناب قرقره ای

محیطی که با نمای کلایمر قابل اجراست:

درجه حرارت از -40 تا +40 ° C؛

بالاترین میزان رطوبت نسبی در 25 درجه سانتیگراد از نوع جوی II مطابق با GOST 15150 - 80٪؛

نصب منطقه بادی GOST 1451 - IV؛

سرعت باد در 10 متر ، بیش از 14 متر در ثانیه؛

انفجار - مواد منفجره؛

خطر آتش سوزی - خطر آتش سوزی.

الزامات فنی توسط کلایمرهای نما راضی می شوند:

سبد کلایمر ساختمان باید به شکل اسکلت و سکویی انجام شود تا کارگر (کارگران) در آن جای بگیرد. مساحت کف برای هر سبد کلایمر باید حداقل 7/0 مترمربع باشد. Paul bassinet نباید لغزنده باشد.

باید سبد کلایمر معلق در یک کابل بالابر آویزان شود و یک خط ایمنی داشته باشد.

دو سبد کلایمر به حالت تعلیق در دو طناب معلق هستند و دو طناب ایمنی دارند.

یک سبد کلایمر حلق آویز باید کمتر از 120 کیلوگرم ، دو معلق - کمتر از 300 کیلوگرم نباشد.

سبد کلایمر های ساختمانی در اطراف محیط باید محافظت شود. ارتفاع حصار با مهمانی غیر کار نباید از 1200 میلی متر کمتر باشد ، و از جلوی کار - نه کمتر از 1000 میلی متر.

درهای مهد دستگاه در حصار مجاز نیست.

موانع باید برای بارهای كمتر از 1300 N برای اتصال كمربندهای ایمنی كارابینها و بستهای مخصوص ابزار كار طراحی شوند.

ساخت و ساز باید از سبد کلایمر به کنسول ، نصب شده در بالای ساختمان (ساخت و ساز) معلق شود. ضریب پایداری کنسولهایی که مرتباً مرتب شده اند ، نباید از 2،2 کمتر باشد.

پایداری سبد کلایمر های ساختمانی در محل کار و با جابجایی باید با محاسبه بررسی شود. به منظور جلوگیری از مهد های ساخته شده ، می توان آنها را برای پشتیبانی از ساخت و ساز نصب کرد.

برای ساختن سبد کلایمر باید غلتک هایی نصب شوند تا در امتداد زمین حرکت کنند.

قیمت دستگاه کلایمر

قیمت دستگاه کلایمر به عواملی بستگی دارد و در خرید کلایمر و اجاره کلایمر باید به موارد مهمی توجه نمایید که در نهایت هم از لحاظ کیفیت قابل قبول باشد و هم از لحاظ قیمت باید مقرون به صرفه باشد

شرکت هایی که در زمینه کلایمر فعال هستند البته در داخل ایران شمار آنها زیاد نیست و خیلی از افراد و شرکتهایی هم که در زمینه تامین کلایمر فعالیت دارند واسط هستند و در نهایت کلایمر را از شرکت های اصلی تامین و به مشتری واگذار میکنند و این موار جزئی از تاثیر گذارترین موارد بر روی قیمت دستگاه کلایمر می باشد.

شرکتهای کلایمر

شرکتهای فعال در زمینه کلایمر از وارد کردن انواع کلایمر های چینی و ترکیه تا تولید کلایمر توسط مهندسین داخلی انجام میشود و اگر بخواهیم به سرشناس ترین شرکت و معتبرترین شرکتهای کلایمر اشاره کنیم گزینه مناسبی جز شرکت سازه گستر سهند با آدرس اینتیرنتی https://www.sazehgostarsahand.com به ذهن نمی رسد چرا که از سال 78 حدودا بیش از 20 سال است که در تامین کلایمر فعالیت تخصصی دارد و مدتی هست که اقدام به طراحی و تولید کلایمر های داخلی کرده است و خیلی از افراد و شرکت ها از شرکت معتبر سازه گستر سهند اقدام به تامین کلایمر برای مشتریان خود میکنند.

انواع کلایمر

کلایمر های متعددی برای استفاده در پروزه های ساختمانی و پروژه های نما به کار گرفته میشوند ولی شاخص ترین آن ها همین کلایمر های معمولی یا همان کلایمر برقی و یا کلایمر دستی است انواع کلایمر های برقی و کلایمر های دستی را میتوانید به دو صورت خرید کلایمر و اجاره کلایمر تهیه و در پروژه های خود استفاده نمایید.

اجاره کلایمر برقی

برای اجاره کلایمر برقی شرکت های متعددی را میتوان یافت که اقدام به واگذاری دستگاه کلایمر به صورت استیجاری هستند اما باید به نکاتی توجه ویژه کرد که چه مواردی میتوان یافت که در قیمت و امنیت اجاره کلایمر برقی تاثیر به سزایی دارند.

یکی از آنها میتوان به امنیت در اجاره کلایمر برقی اشاره کرد امنیت کلایمر یکی از مهمترین مواردی است که باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد شرکت ما در تامین اجاره کلایمر برقی، قبل از تحویل و نصب دستگاه برای پروژه موارد امنیتی بر روی آن لحاظ و توسط متخصص شرکت مورد ارزیابی قرار میگیرد و نکته ویژه شرکت در این است که هر دستگاهی که از اجاره به کارگاه برمیگردد توسط مسئول مربوطه بررسی و در صورت لزوم قطعات ان تعویض و به صورت کلی سرویس میشود تا برای اجاره بعدی آماده باشد.

حرکت کلایمر

اگر بخواهیم به صورت کلی در رابطه با حرکت کلایمر توضیحاتی ارائه دهیم باید دستگاه های کلایمر را دسته بندی کنیم و اگر بخواهیم این توضحات را کوتاه و مختصر ارائه دهیم باید کلایمر را به دو دسته تقسیم کنیم کلایمر های مونوریل و کلایمر معمولی کلایمر های مونوریل قابلیت حرکت کلایمر را به صورت عمودی و افقی برای پروژه فراهم می سازد ولی از لحاظ هزینه هم به نسب کلایمر خیلی بالاست و در خیلی از پروزه ها صرفه اقتصادی ندارد و نکته قابل توجه در این است که کلایمر مونوریل قابلیت اجاره دادن نیست و تنها باید آن را خریداری و برای یکبار نصب کرد. اما بر خلاف آن کلایمر را میتوان هم به صورت خرید تهیه کرد و هم به صورت اجاره کلایمر تهیه کرد و خیلی مقرون به صرفه است

کلایمر پرتابل

در خصوص کلایمر های پرتابل توضیحات تکمیلی به زودی منتشر خواهد شد...

قیمت کلایمر مکانیکی

قیمت کلایمر پرتابل همانطور که قبلا نیز اشاره کردیم عوامل مختلفی وجود دارد که تاثیر مستقیم بر روی قیمت کلایمر دارد و همانطور که اشاره کردیم میتوانید کلایمر را از شرکت هایی که تولید کننده هستند تهیه کنید و هزینه قابل توجهی را در خرید کلایمر و اجاره کلایمر صرفه جویی کنید.

کپی از این مطلب تنها در شرایطی مجاز است که با کلمه کلایمر به این صفحه لینک دهید

بازدید : 234
سه شنبه 27 خرداد 1399 زمان : 22:00

در ماه ژوئن، دو بررسی در مورد نحوه انجام یک ممیزی کامل جستجوگرها منتشر شد. آنها را در اینجا می توانید مطالعه فرمایید

نحوه انجام اولین ممیزی SEO

ما باید در مورد بک لینک پروفایلی حرف بیشتری برای گفتن داشته باشیم. بنابراین ما در حال اتمام کارهایی هستیم که با ارائه سومین ، اما یک بخش به همان اندازه مهم ، بررسی پروفایل بک لینک را پوشش می دهیم.

نمایه بک لینک از پروفایل کاربری

موقعیت وب سایت شما در جستجو ، صلاحیت آن و کیفیت کلی سایت عمدتا تحت تأثیر پروفایل بک لینک وب سایت قرار دارد. برای ترتیب بندی رتبه بندی ، موتورهای جستجو از پیوندهایی استفاده می کنند که به نوبه خود به عنوان آرا و تایید یک وب سایت عمل می کنند.

بارها به این نکته اشاره کردیم که هر چقدر قدرت دامنه ای که از آن بک لینک دریافت میکنید بیشتر باشد رتبه شما را زودتر و با قدرت بهبود می بخشد این مورد در دریافت بک لینک از پروفایل کاربری هم صدق میکند.

علاوه بر این ، تنوع دامنه و بک لینک های با کیفیت تأثیر بسیار بیشتری در رتبه بندی شما در الگوریتم گوگل نسبت به سایر فاکتورهای رتبه بندی سئو امروز دارند.

به همین دلیل ، لازم است مشخصات بک لینکهای خود را بررسی کنید و سپس به یک استراتژی لینک سازی هوشمندانه بپردازید که یکی از این گام ها ساخت بک لینک از پروفایل کاربری می باشد.

دامنه های اصلی که به سایت شما لینک دادند

اولین کاری که باید انجام دهید این است که بررسی کنید چه تعداد دامنه اصلی به سایت شما لینک دادند.

اگر نمیخواهیم بیشتر به جزئیات بپردازیم و سریع تر توضیح دهیم اینگونه در نظر بگیرید که هر چقدر از دامنه های منحصر به فرد بک لینک دریافت کنید سریعتر و با قدرت بیشتر بع نتیجه میرسید.

مجستیک نیز توضیح خوبی در این رابطه داده است.

دامنه root یک ساختار کلی است که شامل زیر دامنه ها و URL های مختلفی است. اگر می خواهید داده ها برای کل سایت باشد، چسباندن به دامنه root احتمالاً آسانترین راه دسترسی به این داده ها خواهد بود. یک مثال از یک دامنه root می تواند مثال دات کام باشد

تعداد کل پیوندهای وب سایت شما در داشبورد کنسول جستجوی Google شما قابل بررسی است. شما فقط باید وارد بخش Search Traffic شوید و بر روی Links to your site کلیک کنید که این برگه دوم است. در آنجا تعداد کل بک لینک ها در اختیار شما قرار می گیرد. در زیر همچنین می توانید ببینید: چه دامنه ای بیشترین Url را داشته است .

هنگامی که روی کلیک می کنید ، لیست کاملی از دامنه های root که به وب سایت شما لینک داده اند به همراه شماره لینک های فردی مشاهده می کنید.

با این حال ، اگر نمی دانید چگونه آنها را ارزیابی کنید ما توضیح خواهیم داد

خوشبختانه ، Unamo می تواند تمام بک لینک های شما را که توسط دامنه های جدا شده فیلتر شده اند ، به همراه نوع پیگیری آنها (دنبال کنید یا دنبال نکنید) ، سطح کیفیت و متن لنگر را نشان می دهد ، و همچنین به شما می گوید که آیا هنوز فعال هستند یا خیر.

فیلتر کردن پیوندهای شما توسط دامنه های اصلی آنها و سایر فاکتورهای کیفیت ، نمای کاملی از اصولی بودن پروفایل بک لینک شما ارائه می دهد.

به یاد داشته باشید ، هرچه دامنه های معتبر (ریشه) به منابع شما لینک بدهند، بک لینک از پروفایل کاربری شما قوی تر خواهد بود. تنوع دامنه یکی از مهمترین عوامل در الگوریتم امروز گوگل است.

اگر می خواهید مشخصات بک لینک های خود را تقویت دهید ، باید کشف کنید که کدام دامنه ها دارای بیشترین قدرت هستند. اینها دامنه هایی مانند مایکروسافت، نیویورک تایمز ، وال استریت ژورنال ، TechCrunch ، ویکی پدیا ، هافینگتون پست و غیره است. لیست معتبرترین سایت های جهان را مطابق Authority Domains لینک کنید .

تفاوت لینک ها و تاثیر بک لینک های nofollow چیست؟

همه ما میدانیم که بک لینک های نوفالو ارزشی برای رتبه بندی در گوگل را ندارند و ربات های موتورهای جستجوگر هر موقع به این نوع لینک برخورد می کنند آنها را دنبال نمیکنند و همیشه در این مورد بحث بین متخصص های سئو وجود داشته و دارد.

اما از طرفی دیگر نباید کاری کنیم که شک گوگل را به سایت خود افزایش دهیم. اگر همه بک لینک های ما به صورت فالو باشد این برای گوگل قابل تشخیص است و حتما با آنها مقابله خواهد کرد اما اگر ما در کنار لینک سازی از بک لینک های نوفالو هم استفاده کنیم در حقیقت روند لینک سازی را طبیعی تر برای موتورهای جستجو جلوه خواهیم داد و نباید به سادگی از کنار این مهم گذشت.

با توضیحات فوق باید برای همه نوع لینک سازی هدف و استراتژی داشته باشید و همینطور برای بک لینک از پروفایل کاربری

در ساخت بک لینک از پروفایل کاربری اگر امکان درج کلمه کلیدی وجود دارد از کلمه کلیدی مختلفی استفاده کنید.

ادرس های متفاوتی از وب سایت خود را در بخش وب سایت وارد کنید.

متن لینک یکی از مهمترین فاکتورها در سئو می باشد دقت داشته باشید که تاثیر متن لینک بیشتر از عنوان، برچسب،توضیحات متا، متن پاراگراف می باشد دقت کنید متن لینک می بایست با محتوای صفحه مرتبط باشد و لینکی که از یک سفحه دریافت میکنید نامرتبط نباشد.

بهترین روش ممکن استفاده از کلمه کلیدی ترکیبی است

به صورت کلی شما باید هر از چند گاهی آمار لینک های خود را به دست آورید و اگر لینک های اسپمی به سایت شما داده شده است آنها را پیدا کرده و حذف کنید و یا از طریق سرچ کنسول گوگل تاثر آنها را از بین ببرید.

در انتخاب کلمه ی کلیدی باید حساسیت به خرج دهید و از کلمه کلیدی مختلفی استفاده کنید نه تنها از کلمه ی کلیدی متفاون بلکه از آدرس های مختلف داخلی سایتتان استفاده کنید و روند لینک سازی را طبیعی تر جلوه دهید تا دچار جریمه های گوگل نشوید.

از نظر اتوریتی هر وقت مشاهده کردید که وب سایت شما به پیج اتوریتی 40 رسیده است یعنی اینکه شما وب سایت خوبی دارید و هر وقت نیز این عدد به 70 رسید و از مرز 70 گذشت یعنی شما واقعا یک وب سایت قدرتمند دارید.

اگر میخواهید وب سایتی قدرتمند داشته باشید و پیج اتوریتی آن را بالا ببرید باید از دامنه های gov و edu بک لینک دریافت کنید.

بسیاری از کارشناس های سئو بک لینک را مهمترین و تاثیر گذارترین فاکتور در سئو میدانند و ظاهرا هم همینطور می باشد به ویژه Ahrefs

ما در خرید بک لینک kharidbacklink.ir بر این باور هستیم خرید بک لینک و یا لینک سازی نمیتواند به تنهایی پاسخگوی کسب رتبه بهتر و ماندگاری در نتایج گوگل باشد و باید سئوی داخلی و سئوی خارجی به خوبی بر روی وب سایت انجام شود تا بهترین تاثیر و نتیجه را گرفت.

ما میتوانیم در لیستی که حاصل سال ها تلاش برای جمع آوری آن کرده ایم برای شما لینک سازی کنیم (بک لینک از پروفایل کاربری) و شما با پرداخت هزینه، خودتان را درگیر مسائل لینک سازی نخواهید کرد و در زمان نیز به صورت چشمگیری صرفه جویی خواهید کرد.

ترجمه آزاد و غیر رسمی
تهیه و ترجمه
ویدا علیپور

بازدید : 227
شنبه 17 خرداد 1399 زمان : 23:25

اگر وارد بازاریابی اینترنتی می شوید ، حتماً در مورد Scrapebox شنیده اید.

Scrapebox ابزاری سئو برای کلاه سیاه است که افراد از 4-5 سال گذشته از آن استفاده می کنند و این ابزار در هر زمان معجزه می کند.

وقتی بار اول این ابزار را دیدم ، از ویژگی ها و کارکردهای آن چنان متحیر شدم که تصمیم گرفتم هرچه سریع تر آن را خریداری کنم. من از استفاده از این ابزار برای تجارت خود بسیار هیجان زده ام و آن را ابزار خلاص سئو در نظر گرفتم.

تنها چیزی که می دانستم این بود؛ این ابزار قصد دارد کار من را ساده تر کند.

بنابراین تصمیم گرفتم برای این ابزار سئو پول خرج کنم و سرانجام بتونم از آن استفاده کنم ، اما مردم هنوز می گفتند که این یک ابزار کلاه سیاه است و شما قصد دارید وبلاگ خود را پس از استفاده از این سایت نابود کنید.

اگر نمیدانید سئو کلاه سیاه چیست پیشنهاد میکنم از صفحه سئو کلاه سیاه چیست؟ بازدید فرمایید

اما من در یک وبلاگ می خوانم:

هیچ ابزاری در این دنیا ابزاری بد نیست ، نحوه استفاده شما از آن مهم است.

بنابراین یک چیز مشخص بود که من قصد دارم از این ابزار به عنوان ابزار کلاه سفید استفاده کنم و قصد ندارم از آن برای اظهار نظر خودکار استفاده کنم.

بیایید به این ابزار بپردازیم و یاد بگیریم که چگونه این می تواند به شما در یافتن برخی از لینک های با کیفیت عالی کمک کند و می توانید با این ابزار وقت خود را ذخیره کنید. در این آموزش قصد دارم هر کلمه کلیدی را انتخاب کنم و می خواهیم با سهولت بسیار زیادی دامین و پیج اتوریتی بالا پیدا کنیم.

تنظیمات قبل از انجام هر کاری.

1 . بر روی Platforms کلیک کنید

Scrapebox گزینه ای برای انتخاب سیستم عامل های مختلف دارد که به شما آزادی می دهد هر نوع بستر مناسب را برای خود انتخاب کنید. در اینجا می خواهیم فقط وبلاگهای دارای وردپرس را انتخاب کنیم

2 . در وبلاگ های وردپرس بررسی کنید

تنظیمات وب را پیدا کنید و روی گزینه انتخاب وبلاگ وردپرس کلیک کنید.

این تنظیم به شما کمک می کند تا فقط وبلاگ های دارای وردپرس را پیدا کنید.

مرحله 1: استفاده از Intitle: Keyword

می توانید از ردپاهای زیادی در Scrapebox استفاده کنید و آنها را در وبلاگهای هدفمند خود در انواع مختلف پیدا کنید. در پایان این مقاله من ردپاهای کمی را به اشتراک گذاشته ام تا بتوانید از آنها برای یافتن بلاگهای هدفمند استفاده کنید.

مرحله 2: URL Pagerank را بررسی کنید

باید پیج و دامین اتوریتی را بررسی کنید تا بتواند آنها را بصورت جداگانه بررسی کند. ما می خواهیم صفحات با پیج اتوریتی داشته باشیم زیرا می خواهیم در مورد آن صفحات خاص اظهار نظر کنیم ، بنابراین دریافت URL صفحه گزینه ای است که ما در اینجا انتخاب خواهیم کرد.

مرحله 3: آنها را مرتب کنید

محاسبه زمان با توجه به تعداد پیوندهایی که می خواهید محاسبه کنید زمان خواهد برد. با مرتب سازی آنها ، هدف قرار دادن بک لینک های روابط عمومی بالا بر اساس اولویت برای ما بسیار آسان خواهد شد.

مرحله 4: آنها را باز کنید (کلیک راست بر روی URL> باز کردن در مرورگر پیش فرض)

Scrapebox در آن مرورگر داخلی دارد که از پروکسی نیز پشتیبانی می کند. بنابراین می توانید از مرورگر داخلی مرورگر پیش فرض استفاده کنید.

مرحله 5: با استفاده از این روش وبلاگ های خوبی را پیدا کنید

در اینجا یک وبلاگ است که من یافتم

این یک URL صفحه خوب و عالی است و نظرات برای همه باز است. شما می توانید نظر ارزشمند خود را تایپ کنید و می توانید از این صفحه پیج اتوریتی بالای 40 بک لینک دریافت کنید.

نوشتن نظرات عالی را امتحان کنید ، زیرا احتمال تأیید بیشتر به شما می دهد.

این همه در مورد پیدا کردن لینک های عالی با پیج اتوریتی بالا و سپس گرفتن بک لینک از کامنت از آنها با انجام اظهار نظر بود.

از این ابزار می توان برای یافتن بسیاری از فرصت ها استفاده کرد.

1 . برای یافتن فرصت های ارسال پست مهمان.

در بخش برداشت محصول کلید واژه اصلی خود را که به دنبال فرصت های بلاگ نویسی مهمان هستید قرار دهید.

برای هر طاقچه می توانید با کلید واژه زیر جستجو کنید.

در اینجا ردپایی برای یافتن پست های مهمان آورده شده است.

"برای ما بنویس" یا "برای من بنویس"
"ارسال یک پست وبلاگ"
"مشارکت کن"
"وبلاگ نویس مهمان"
"افزودن پست وبلاگ"
"پست مهمان"
"برای ما بنویس"
"ستون مهمان"
"نویسنده کمک کننده"
"مقاله مهمان یا پست"
"اضافه کردن پست وبلاگ"
"ارسال یک پست مهمان"
"نویسنده شوید"
"ارسال پست مهمان خود"
"مشارکت در سایت ما"
"ارسال مقاله"
"اضافه کردن یک پست وبلاگ"
"ارسال یک پست مهمان"
"وبلاگ نویسان میهمان"
"ستون مهمان"
"ارسال مهمان خود را"
"ارسال پست"
"ارسال یک پست مهمان"
"برای ما بنویس"
"یک پست مهمان پیشنهاد دهید"
"ارسال یک پست مهمان"
"نویسنده کمک کننده"
"ارسال پست وبلاگ"
"مقاله مهمان"
"تبدیل به یک مشارکت کننده" یا "کمک به این سایت" شوید

بنابراین می توانید پس از تغذیه ردپاهای مختلف موجود در آن ، از این ابزار به روش های مختلف استفاده کنید.

در اینجا چند ردپای برای یافتن وبلاگ های فعال شده در نظرات ارائه شده است

"افزودن نظر جدید"
"اضافه کردن نظر"
"پیام بگذارید"
"ارسال نظر جدید"
"ارسال نظر:"
"نظرات وبلاگ طراحی شده توسط Disqus"
"پاسخ به پست"
"پاسخ دهید"
"ارسال نظر"
"برای اظهار نظر در مورد این وارد شوید."
"در هنگام ارسال نظر جدید ارسال شده به من اطلاع بده"
"ارسال نظر"
"نظرات خواننده"
"شما باید برای ثبت نظر ثبت نام کنید و وارد سیستم شوید."
"مرا از نظرات بعدی از طریق ایمیل آگاه کن"
"این کد را وارد کنید تا ثابت کنید که روبات نیستید:"

این ابزار کوچک فرصت های بسیاری به شما می دهد و با استفاده از ویژگی های آن با عاقلانه می توانید تجارت خود را در هر سطحی رونق بخشید.

توجه : برای اجرای Scrapebox به پروکسی نیاز داریم. من الان از 3 پروکسی استفاده می کنم و آنها برای من بسیار جذاب هستند. با پرداخت حدود 180 هزار تومان در ماه می توانید 3 پروکسی اختصاصی IP را بگیرید که بسیار سریع و ایمن هستند.

کلمات نهایی

اگر به فعالیت در زمینه بهینه سازی سایت سئو مشغول هستید و پروژه های بیشتری را ایجاد کرده اید ، استفاده از این ابزار ضروری است. می توانید بسیاری از فرصت های لینک سازی رایگان را پیدا کنید و یا از خرید بک لینک با کیفیت استفاده کنید.

منبع : kharidbacklink.ir

تعداد صفحات : -1

درباره ما
موضوعات
آمار سایت
 • کل مطالب : 3
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 11
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 10
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 53
 • بازدید ماه : 71
 • بازدید سال : 650
 • بازدید کلی : 2686
 • <
  پیوندهای روزانه
  آرشیو
  اطلاعات کاربری
  نام کاربری :
  رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  کدهای اختصاصی